Евровидение-2008. Гы-Гы...

Модераторы: Vadim Deruzhinsky, Andrey Ladyzhenko, Станислав Матвеев, Pavel

Евровидение-2008. Гы-Гы...

Сообщение Yoda » Ср май 21, 2008 8:14 am

Прывитанне, шаноунае спадарства! Вось и здарылася! Новае Эурабачанне стартавала. Прапаную кароткую галину форуму пра гэта. Што тут гаварыць? Ну, што прыдзе у галаву, у межах дазволенага.
Маё прыватнае уражанне - дэградацыя конкурсу. Дэ-жв-ву кожны год. Кампазитары спаборничаюць сами з сабой! Але конкурс иснуе! И гэта выдатна! Гэта магчымасць адчуць сябе у вялизнай сям'и и адправиць прывитанне суседу у выглядзе поинтау.

Прыватна я ужо учора пачау "хварэць" за нашых... гарачых ФИНСКИХ хлёпцау! Адзины гурт, яки крануу. И хоць усе не так и неупапад, але запалили не па дзицячы. Дыму было шмат. Финляндыя - наперад! ЖЫВЕ HMR!!!!
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Re: Евровидение-2008. Гы-Гы...

Сообщение Kat Leo » Ср май 21, 2008 8:53 am

Yoda писал(а):Прыватна я ужо учора пачау "хварэць" за нашых... гарачых ФИНСКИХ хлёпцау! Адзины гурт, яки крануу. И хоць усе не так и неупапад, але запалили не па дзицячы. Дыму было шмат. Финляндыя - наперад! ЖЫВЕ HMR!!!!

Yoda, не маглі бы Вы ўсталяваць на сваім кампутары беларускую раскладку, калі ласка... Буду Вам вельмі ўдзячна, а то гэта мяне трохі нервуе. :oops:
Наконт фінаў - яны мяне таксама "ўразілі". :lol:
Аватара пользователя
Kat Leo
 
Сообщения: 1404
Зарегистрирован: Вт июн 12, 2007 1:42 pm
Откуда: Гомель

Re: Евровидение-2008. Гы-Гы...

Сообщение Yoda » Ср май 21, 2008 9:25 am

Kat Leo писал(а):
Yoda писал(а):Прыватна я ужо учора пачау "хварэць" за нашых... гарачых ФИНСКИХ хлёпцау! Адзины гурт, яки крануу. И хоць усе не так и неупапад, але запалили не па дзицячы. Дыму было шмат. Финляндыя - наперад! ЖЫВЕ HMR!!!!

Yoda, не маглі бы Вы ўсталяваць на сваім кампутары беларускую раскладку, калі ласка... Буду Вам вельмі ўдзячна, а то гэта мяне трохі нервуе. :oops:
Наконт фінаў - яны мяне таксама "ўразілі". :lol:

Прашу прабачэння ў удзельнікаў форумаў. Яшчэ учора абяцаў :( раскладку зрабіць. Але часу няма. Лютаю, аж вушы ветраюць. Аформіў тры фуры на Эўропу, тры на Расею за два дні - па маім дэрмометры зашкальвае... Нашуся паміж Паставамі і Глыбокім...

Наконт Эўрабачання яшчэ. Парадвала, што дзяўчаты ў падтанцоуцы ў гэтым годзе больш не падобныя да шкілетаў былі :D

Падабалася, што многія спявалі на роднай мове. Усходняя Эуропа як заўсёды - на ангельскай...

Эстонцы запалілі таксама. Напэўна каб ніхто не лічыў іх тармазамі :D І хоць не трапілі ў фінал - але шоу было!

Білан. І Бог і людзі адступіліся. Ні песні, ні шоу. У фінал трапіў, але напэўна удзельнікі зразумелі: пакуль Расея не выйграе - будзе пытаць эўрабачанне Біланам...
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Ср май 21, 2008 11:12 am

Спадзяюся, што Розум пераможа і Фіны ўсіх парвуць :twisted:
DeadlY
 

Сообщение Yoda » Ср май 21, 2008 12:30 pm

DeadlY писал(а):Спадзяюся, што Розум пераможа і Фіны ўсіх парвуць :twisted:

Расцалаваў бы!!!! У фінаў для слабых месца няма, яны куюць жалеза!
Жалеза праўда папсаватае, але на бязрыб'і і рак рыба! Хард рок алялюя!
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Алесь » Ср май 21, 2008 6:51 pm

Не понравилось!!! Наш БАЗАР- и то посолиднее будет!
Задел за живое посыл Тихановича про "ПЛЕННЫХ РУМЫН" -ТАК НЕЛЬЗЯ-ЭТО публичное оскорбление народа -мне СТЫДНО.
РУМЫНЫ-простите НАС ЗА таких людей!!!
Алесь
 
Сообщения: 135
Зарегистрирован: Ср авг 22, 2007 6:54 pm
Откуда: г.Слуцк

Сообщение Yoda » Чт май 22, 2008 7:29 am

У мяне зусём склалася уражанне, што каб не вядучы, Ціхановіч такіх залеп напускаўбы, што адным сорамам не абыйшлося б. Колькі разоў яго спынялі? На другой палове трансляцыі перайшоў у другі пакой, каб не перашкаджаць маленькай Йодзе спаць, там БТ няма. Глядзеў па Расеі. Другая справа! Толькі вельмі свайго Білана ўзносілі. Самі не пахваляць - то хто тады?
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Yoda » Чт май 22, 2008 11:46 am

Глядзім сёння як топнуць нашы беларусы :D Але памятаем - сілы трэба эканоміць на фінал! Перамога - ФІНАМ!!!
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Vadim Deruzhinsky » Пт май 23, 2008 2:40 am

Я сегодня смотрел конкурс - беларусы проиграли. Ну и фиг с ним. Не будем это в культ возводить.
Аватара пользователя
Vadim Deruzhinsky
Модератор
 
Сообщения: 9282
Зарегистрирован: Вс дек 24, 2006 8:15 pm
Откуда: Минск

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 7:47 am

Вось і другая частка адбылася. Мяне парадвала. Гэта першае эўрабачанне, дз хоць штосьці спадабалася. Нават захаццелася некаторыя песьні у сваю фанатэку. Па першае Балгарыя! Маё сэрца было з ёй у гэтую ноч. Клаб у эўрабачанні - 100% нефармат! Крута! Хоць і не дакруцілі дыскі дыджэі - але драйв быў. Як у рэшце рэшт і агонь і дым! Не дрэнна спявалі на мой погляд Швецыя, Ісландыя, Мальта, Албанія. У Швецыі і Албаніі - песьня бярэ. Ісландыя - задор. Мальта - крэатыў. Водка - гэта па нашаму!
Беларусь.... Як кажуць немцы: айн унд цванцых, фір унд зібцых. Што ў перакладзе азначае: хамло павінна адказаць! Пры ўсёй маёй непавазе да творчасьці Філіпа Пядросавіча, учора парадваўся яго новай выдатнай працы - Украіне. І яго рэваншу за прошлагоднія хамскія адносіны да яго са стараны дзеячаў ад "культуры" Беларусі. Калі памятаеце чыноўнікі тады заявілі, што Філіп - гэта нічога, ён сам прыліп... У гэтым годзе у інтэрвью нашым эўрабачаншчыкам ён ВЕЛЬМІ карэктна гэта ўспомніў... Так ім!
Пра выбар Эўропы. На густ і колер сяброў няма. Не перамога галоўнае - а задавальненне... У гэтым годзе тое-сёе было. У фінале хварэем за гарачых фінскіх хлопцаў!!!!
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 9:10 am

Хварэем за фінаў, усіх астатніх у топку :twisted:
DeadlY
 

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 11:00 am

DeadlY писал(а):Хварэем за фінаў, усіх астатніх у топку :twisted:

Так! астатніх - ф топку!!!! :!: :!: :!:
Фіны руляць!
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Kat Leo » Пт май 23, 2008 1:54 pm

Буду хварэць яшчэ за Албанію і ... Грузію :!:
:lol:
Аватара пользователя
Kat Leo
 
Сообщения: 1404
Зарегистрирован: Вт июн 12, 2007 1:42 pm
Откуда: Гомель

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 2:05 pm

Kat Leo писал(а):Буду хварэць яшчэ за Албанію і ... Грузію :!:
:lol:

Хто б сумняваўся! Паспрабуйце знайсці 5 адрозненняў... Але не. Албанія бліжэй да рок-балады... Нашы "знаўцы" закрытыкавалі дзяўчынку... ПАЗАБІВАЎ БЫ!!!!
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 2:34 pm

А як Вам спадабалася, што ў Аляхно ў падтанцоўцы грэцкія шкілеты былі? Няшжо на Беларусі дзяшчат не знайшлі, якія могуць рухацца і ўсьміхацца? Хай у Паставы прыязжаюць. У нас ёсць вельмі дужы танцавальны гурт...
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

След.

Вернуться в Иные темы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19

cron