ГРЯДУЩЕЕ ДЕСЯТИЛЕТИЕ

Модераторы: Vadim Deruzhinsky, Andrey Ladyzhenko, Станислав Матвеев, Pavel

Re: ГРЯДУЩЕЕ ДЕСЯТИЛЕТИЕ

Сообщение psv-777 » Пн май 29, 2017 3:31 pm

Вот мы любим смотреть футуристическо-фантастические фильмы.Но вот от этого я был в шоке(хотя и знал о таком).А ведь сначала думали ,что это будут ракетные ранцы за спиной.Но человеческая мысль-малопредсказуема :P
Видеофакт: Мяч на финал Кубка Португалии по футболу доставил летающий человек
https://charter97.org/ru/news/2017/5/29/251444/
Если вспомнить фильм "Пятый элемент"-мне кажется ТО будущее может настать гораздо скорее...
psv-777
 
Сообщения: 7482
Зарегистрирован: Вс мар 22, 2009 1:30 am
Откуда: Менск

Re: ГРЯДУЩЕЕ ДЕСЯТИЛЕТИЕ

Сообщение Amadeus » Чт фев 08, 2018 11:23 am

Учорашні запуск фалькон і вяртанне непасрэдна ў туюж кропку ягоных носьбітаў мяне непроста шакавалі, а паставілі ў ступар. Адразу ўзгадался спадарожнік Лукі, Белка не тое што да арбіты, да стратасферы недаляцела. І гэта пры тым што здейснілі выпрабавальны запуск -пульнулі манекен у бок Марса. Праз год калі арбіта Зямлі будзе праходзіць побач з чырвонаю планетай, нездіўлюсь калі янкі накіруюць туды ўжо чалавека. Перад вачыма мінаюць нашыя алігархі, былога ссср- іх шматлткіе яхты, сядзібы, клубы Чэлсі і г.д. Ну патлумачце мне, колькі трэба чалавеку дзеля шчасця? Фальварак-згодны, няхай некалькі, па розных кутках свету, некія актывы каб нескладана было пражыгаць жыццё, а далей што?
Аватара пользователя
Amadeus
 
Сообщения: 141
Зарегистрирован: Пн янв 04, 2010 10:59 pm
Откуда: Минск

Re: ГРЯДУЩЕЕ ДЕСЯТИЛЕТИЕ

Сообщение Amadeus » Чт фев 08, 2018 7:01 pm

Адзінае што я не вітаю гэта тое, што замест жартаўлівага надпісу каб непанікаваць, варта былоб на панель усталяваць розные датчыкі,кшталту- аб касмічкай-сонечкай актыўнасці і радыацыі і г.д., каб паназіраць онлайн што там далей за арбітай робіцца.
Аватара пользователя
Amadeus
 
Сообщения: 141
Зарегистрирован: Пн янв 04, 2010 10:59 pm
Откуда: Минск

Пред.

Вернуться в Иные темы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron