Антиамериканизм - что это?

Модераторы: Vadim Deruzhinsky, Andrey Ladyzhenko, Станислав Матвеев, Pavel

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 9:38 am

DeadlY писал(а):....Бла-бла-бла ў духу Пэ-Жэ. Усё працуюць гэтак жа як і ўсюды. А вось жывуць храновей. Вы лаеце апазіцыю пачым свет варта, а да вас такое жа стаўленне як і да вашага Пэ-Жэ калі атрымліваецца, што на ўсю краіну толькі вы ўдваіх "працуеце правільна", самыя мудрыя і толькі вы ведаеце, што трэба краіне каб добра жыць. А грузчыкам і я працаваў, укалываеш дай Бог :wink: Сканчайце са сваім прапагандосам, ад лукашызму нудзіць :wink:

Пакажыце мой посыл, дзе я казаў, што працую лепш іншых і лічу, што мудрэй усіх. Ведаю, што нават горш і тупей! Але і над сабой працую ўвесь час. І разумею сва слабыя бакі. Калі такога посылу няма - я вам давяраю - люлёвым пыскам ап сцяну яшчэ раз...
Іншыя, у Эўропе, жывуць лепш таму, што праца дала рэзультат. Яны не перажылі дэрмакратызацыю 90-х. Яны не былі ў СССР. Мы будуем амаль з нуля.
Разумееце, Сьмяротны, Йода не зусім такі, які ў форуме. Я імкнуся паказаць, адлюстраваць агіднасць, цяпер скажу некаторых, апазіцыянэраў. А для гэтага і атамны меч патрэбен. Вы, як я бачу, нічога не ўбачылі :(
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 9:40 am

Vadim Deruzhinsky писал(а):Для Yoda
Респект вам и Поставам: держите марку. Будете кормить всю страну.


Может, они в Минске вас и будут кормись. А я вот в Гомеле ни разу не видел никаких продуктов из Постав и даже не знаю, что это такое. Хотя, учитывая качество беларуских продуктов питания я не сильно по этому поводу расстраиваюсь :lol:
Последний раз редактировалось DeadlY Пт май 23, 2008 9:50 am, всего редактировалось 2 раз(а).
DeadlY
 

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 9:48 am

Yoda писал(а):Пакажыце мой посыл, дзе я казаў, што працую лепш іншых і лічу, што мудрэй усіх. Ведаю, што нават горш і тупей! Але і над сабой працую ўвесь час. І разумею сва слабыя бакі. Калі такога посылу няма - я вам давяраю - люлёвым пыскам ап сцяну яшчэ раз...
Іншыя, у Эўропе, жывуць лепш таму, што праца дала рэзультат. Яны не перажылі дэрмакратызацыю 90-х. Яны не былі ў СССР. Мы будуем амаль з нуля.


А вы самі не заўважалі за сабой як вашы словы падобныя на лукашэнкаўскія? Такі адчуванне, што размаўляем з Праляскоўскiм/Янчэўскшм, а то і самім :lol: "Покажите где лукашенко думал одно, говорил другое, а делал третье. Нету такого" :lol: Вашы пасты ўспрымаюцца як прапаганда адміністрацыі прэзідэнта, хоць, можа гэта ў вас такая праца па форумах хадзіць і пасты такія пакідаць :wink:
DeadlY
 

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 9:52 am

DeadlY писал(а):
Yoda писал(а):Разумееце, калі прыдзе час ВЫБАРУ - я буду на старане улады.


Хто бы сумняваўся :wink: Хоць вы яшчэ за Гайдукевiча галасаваць можаце, гэта па вашым і ёсць "канструктыўная апазіцыя" :lol:


Прагаласую СУПРАЦЬ Пэ-Жэ толькі за адзінага кандыдата. Гэта лакмусавая паперка стану апазіцыі - высьпела значыць і скарэй за ўсё не разнясе краіну по кавалках...
Але цуд не здарыцца. Пэ-Жэ ўжо пачаў кампанію. Усё па пляну. Зараз закруціць гайкі па самае немагу. На грані фолу. Ужо круціць. А затым, за год да часу Чэ - адпусціць. Тады мабыць і апазіцыянэры апамятаюца, але дабрабыт і прапаганда будзе пёрці дудой, і беларусы прагаласуюць ЗА БЕЛАРУСЬ :) А апазіцыянэры, для якіх народ ужо не мае аніякай вартасці, так і застануцца ў сярэднявеччы і на плёшчы... Адным словам - у небыцці....
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 9:54 am

Yoda писал(а):Калі такога посылу няма - я вам давяраю - люлёвым пыскам ап сцяну яшчэ раз...


Вам ваш герб-хамут на шыю і чырвона-зялёны кляп у рот :wink:
DeadlY
 

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 9:56 am

DeadlY писал(а):
Vadim Deruzhinsky писал(а):Для Yoda
Респект вам и Поставам: держите марку. Будете кормить всю страну.


Может, они в Минске вас и будут кормись. А я вот в Гомеле ни разу не видел никаких продуктов из Постав и даже не знаю, что это такое. Хотя, учитывая качество беларуских продуктов питания я не сильно по этому поводу расстраиваюсь :lol:

Віцебская Веста адкрывае у Вас свой гіпермаркет. Чакайце крыху. Яны плацяць у адрозненне ад гомельскіх лохаразводчыкаў грошы і таму з імі прыемна працаваць. Гомель мы ваявалі некалькі разоў. І самі, і праз прадстаўнікоў :( Рэзультат адзіны. Хітражопыя гомельцы кідалі і нас і мінчукоў... Мабыць у Вашым разуменні гэ правільна...
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 10:00 am

DeadlY писал(а):....А вы самі не заўважалі за сабой як вашы словы падобныя на лукашэнкаўскія? Такі адчуванне, што размаўляем з Праляскоўскiм/Янчэўскшм, а то і самім :lol: "Покажите где лукашенко думал одно, говорил другое, а делал третье. Нету такого" :lol: Вашы пасты ўспрымаюцца як прапаганда адміністрацыі прэзідэнта, хоць, можа гэта ў вас такая праца па форумах хадзіць і пасты такія пакідаць :wink:

Усё! Раскрылі! Капец! Жыццё пражыта зра! Усе даведаліся, што Йода - агэнт КДБ! Дэпартамент хаджэння ў форумы як паддэпартамент ідыялёгіі... Інтэрнет сілы краіны...
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 10:00 am

Yoda писал(а):Віцебская Веста адкрывае у Вас свой гіпермаркет. Чакайце крыху. Яны плацяць у адрозненне ад гомельскіх лохаразводчыкаў грошы і таму з імі прыемна працаваць. Гомель мы ваявалі некалькі разоў. І самі, і праз прадстаўнікоў :( Рэзультат адзіны. Хітражопыя гомельцы кідалі і нас і мінчукоў... Мабыць у Вашым разуменні гэ правільна...


Гэта вы пра новы гіпермаркет які будзе на месцы нашага Давыдаўскага рынка ў 2009? Так забірайце свае грошы і штурхялём пад зад :wink:
DeadlY
 

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 10:03 am

DeadlY писал(а):
Yoda писал(а):Віцебская Веста адкрывае у Вас свой гіпермаркет. Чакайце крыху. Яны плацяць у адрозненне ад гомельскіх лохаразводчыкаў грошы і таму з імі прыемна працаваць. Гомель мы ваявалі некалькі разоў. І самі, і праз прадстаўнікоў :( Рэзультат адзіны. Хітражопыя гомельцы кідалі і нас і мінчукоў... Мабыць у Вашым разуменні гэ правільна...


Гэта вы пра новы гіпермаркет які будзе на месцы нашага Давыдаўскага рынка ў 2009? Так забірайце свае грошы і штурхялём пад зад :wink:

Не ведаю дзе, але Веста _ужо_ прапануе папрацаваць.
Пра грошы зразумеў. У Гомель ні нагой. Гэта напэўна месцячковае - не разлічваца. Можа і ў магазіне Вы не разлічваецеся? Камунізьм?
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 10:04 am

DeadlY писал(а):
Yoda писал(а):Калі такога посылу няма - я вам давяраю - люлёвым пыскам ап сцяну яшчэ раз...


Вам ваш герб-хамут на шыю і чырвона-зялёны кляп у рот :wink:

І вось я з атамным мячом, кляпам і хамутом за Сьмяротным - ПАГОНЯ, а потым закруцяць яго у белы саван і атрымаецца белчырвонабелысцяг...
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 10:11 am

Yoda писал(а):Не ведаю дзе, але Веста _ужо_ прапануе папрацаваць.
Пра грошы зразумеў. У Гомель ні нагой. Гэта напэўна месцячковае - не разлічваца. Можа і ў магазіне Вы не разлічваецеся? Камунізьм?


Ну так вы пацікаўцеся :wink:
Последний раз редактировалось DeadlY Пт май 23, 2008 10:15 am, всего редактировалось 1 раз.
DeadlY
 

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 10:14 am

Yoda писал(а):
DeadlY писал(а):
Yoda писал(а):Калі такога посылу няма - я вам давяраю - люлёвым пыскам ап сцяну яшчэ раз...


Вам ваш герб-хамут на шыю і чырвона-зялёны кляп у рот :wink:

І вось я з атамным мячом, кляпам і хамутом за Сьмяротным - ПАГОНЯ, а потым закруцяць яго у белы саван і атрымаецца белчырвонабелысцяг...


Я баюся гэта глыбока асабісты, пастава-шклоўскі сіндром. Лечыцца проста, у Гаазе :wink: Хто рангам мяльчэй - у Навінках :)
DeadlY
 

Сообщение Yoda » Пт май 23, 2008 10:20 am

DeadlY писал(а):....Я баюся гэта глыбока асабісты, пастава-шклоўскі сіндром. Лечыцца проста, у Гаазе :wink:

Так, фаршмачокс атрымаўся :( Вы ж Сьмяротны... Ну тады другі сцэнарый: натоўп Сьмяротных зь факеламі супраць пастаўчаніна і шклоўца з атамнымі мячамі. І мы рубімся поплеч, але сілы пакідаюць, а натоўп усё расце - як у Матрыцы і Паўстаўшых з ада...
Так лепш? Там напрыканцы яшчэ нам капец прыходзіць у першай частцы і Сьмяротныя радуюцца перамозе....
Аватара пользователя
Yoda
 
Сообщения: 2671
Зарегистрирован: Пн апр 28, 2008 11:40 am
Откуда: Поставы

Сообщение DeadlY » Пт май 23, 2008 10:24 am

Yoda писал(а):Пра грошы зразумеў. У Гомель ні нагой. Гэта напэўна месцячковае - не разлічваца. Можа і ў магазіне Вы не разлічваецеся? Камунізьм?


Гэта лукашызм. Дзіўна, што вам не падабаецца 8)
DeadlY
 

Сообщение honest » Пт май 23, 2008 10:27 am

Yoda писал(а): Але на выставах малочнікі краіны заўсёды разам і назва інжынер не гучыць...

А, ну тады вы, Yoda, мусіць сапраўды начальнік аддзела збыту або нават сам намеснік дырэктара па камерцыйных пытаннях, што толькi сведчыць аб празарлівасці Рамана Кардонскага.
honest
 
Сообщения: 137
Зарегистрирован: Чт дек 28, 2006 1:42 pm
Откуда: Беларусь

Пред.След.

Вернуться в Иные темы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10